Є багато ігор котрі можуть вам принести гривні для придбання нових забавок в сервісі Steam. Ця новина розкаже вам про деякі з цих ігор.

  • BLOCKPOST https://store.steampowered.com/app/706990/

Ця гра є безкоштовною і не потребує від гравця вкладень для отримання вигоди, проте вона вимагає багато витраченого часу.

Отримуючи рівні в грі ви отримуєте кейси та ключі для них котрі зразу ж можна продати на ринку спільноти. Також в грі є завдання в дусі отримай 1000 фрагів за допомоги ножа чи певного типу зброї, після виконання завдання ви отримаєте кейс котрий коштує більше ніж ті що за отримання нових рівнів. Якщо маєте дуже багато часу то можете отримати за допомоги гри до 100 гривень за місяць, але пам’ятайте надмірне перебування за комп’ютером шкідливе для вашого здоров’я.

  • Don’t Starve Together https://store.steampowered.com/app/322330/

Ця гра вже є платною, придбати гру можна на розпродажі за, приблизно, 100 гривень.

При придбанні гри в крамниці Steam вам в інвентар дадуть копію гри котру за бажання та вміння можна продати як мінімум за 40 гривень. Чи обміняти на бажану гру, в районі 40-100 гривень. Отримати можна 14 речей в тиждень, 7 речей за простий щоденний вхід в гру, інші 7 речей можна отримати під час гри. Просто граємо доки не побачимо напис в кутку що ми отримали подарунок, будуємо наукову машину чи підходимо до неї і розпаковуємо приз. Зазвичай отримуються дешеві речі по 9 копійок або речі що не продаються на ринку, трохи рідше речі за 20 – 90 копійок, інколи можна отримати речі по 2 – 8 гривень, а найдорожче що можна отримати це річ на суму 20 гривень, але і шанс отримати таку річ дуже малий. В моєму випадку гра окупилась за пів року і вже більше року дає малий, але стабільний прибуток.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Від

Підписатися
Сповістити про
guest
4 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Sledgehammer
Адмін
05.05.2020 19:58

Чому так всі бояться вкладати гроші в те, що приносить їм задоволення?

L.O.R.D.
L.O.R.D.
05.05.2020 23:36
Відповісти  Sledgehammer

Іноді те задоволення так дорого коштує. Я би не казав що бояться а швидше за все помірковано отримують задоволення в обхід купівлі як піратка. Чи на Вашу думку люди повинні витрачати такі численні суми через пандемію віруса ?

deos710
05.05.2020 21:36

Дякую за два класних метода. Іду заробляти собі на новий комп’ютер )

4
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x